est
est rus
Topauto Tartu

Topauto Tartust

Topauto Tartu on tegutsenud Eesti autoturul juba aastast 1994. Alustasime Suzukiga, peatselt lisandus SEAT. Aastal 2004 lisandus Suzukile ja SEATile ka Hyundai lai mudelivalik ning uueks nimeks sai senise AS Japauto Tartu asemel ettevõtte uusi suundi paremini iseloomustav AS Topauto Tartu. Alates 2007. aastast esindame ka Isuzut. 2015. aasta aprillist alates on meie müüdavate automarkide valikus ka SsangYong. 

 

Meie mudelivalikus on üle 30 erineva automudeli viielt eri tootjalt. Järelteeninduse poolelt tegeleme nii hoolduse, remondi, diagnostika kui ka sise-, välis- ja keemilise puhastusega. Lisaks sellele pakume oma klientidele rendiautosid ning teid ootab meie juures ka hubane televiisori- ning kohvinurk.

 

Selline teenustepakett annab meile võimaluse kasutada sloganit Topauto Tartu – täisteenusautomaja.

 

 

Mitme erineva automargi esindamine on tinginud vajaduse haarata turgu laiemalt ning annab meile võimaluse minna kaasa Euroopa uueneva autoturu värskete arengusuundadega. See tähendab eelkõige seda, etelujõulist teeninduskvaliteeti suudavad tulevikus pakkuda vaid suured autokeskused. Ka see on uue nime valiku üks põhjustest. Nimi Topauto on laiema tähendusega, samas sarnaneb nii kõlaliselt kui ka kirjapildilt firma senise nimega Japauto.

 

Aastal 2006 avati juurdeehitusena Ilmatsalu tänaval Hyundai müügi- ja hooldekeskus, millega lisandus olemasolevale hoonele veel 600 m². Avaras müügisalongis eksponeeritakse Hyundai mudelivalikut ja kliente teenindab kaks automüüjat. Mõnusas puhkenurgas võib kohvi juues aega veeta. Uus keskus vastab täielikult Hyundai kehtestatud standarditele. Kokku on täisteenusautomaja kontseptsiooni rakendavas AS Topauto Tartu autokeskuses pinda üle 1200m².

 

Oleme aastaid toetanud Eesti Teatri Festival SA ning Võimlemisklubi Jaanika tegevusi.

 

Kuni 2016. aasta oktoobri lõpuni kuulus AS Topauto ELKE Grupi kontserni. Alates 1. novembrist 2016 jätkab AS Topauto iseseisvalt. 

 

Tere tulemast Topauto Tartu AS-i!